Sık Kullanılanlara Ekle Görüş Bildir Ürün arama İletişim
 
ANA SAYFA E-MAIL
 
 
RULMAK HIRDAVAT'a hoş geldiniz bugün;  
 
Tel Fırça
Reklam Malzemeleri
Diğer Ürünlerimiz
Ölçü Aletleri
Raybalama Sistemleri
Kontrol Mastarları
Kesici Takımlar
Sızdırmazlık Ürünleri
Helicoil Yaylar
Yay Çeşitleri
Torna Aletleri
Zımpara Çeşitleri
Hidrolik & Pnömatik
Havalı El Aletleri
Kimyasal Maddeler
Elektrikli El Aletleri
El Aletleri
Boru Paftaları
Sanayi Tekerlekleri
Elektrik Malzemeleri
Kaynak Ekipmanları
Boya ve Boyama Malzemeleri
İş Güvenliği Malzemeleri
Yağ Keçeleri
Rulmanlar
Tesisat Malzemeleri
Gaz Armatürleri
Kalıp Malzemeleri
Kesici Taşlar
Bantlar
Bahçe Aletleri
İstifleme Makineleri
Kompresörler
İnşaat Makinaları
Sanayi Yağları
Sanayi Testereleri
Plastik Çemberleme Malzemeleri
Streç Film
 
Raybalama Sistemleri
(geri dön)
Shefcut Rayba Sistemleri
 
Shefcut Tools Rayba Sistemleri
Shefcut Tools Rayba Sistemleri

Shefcut takımları hassas delik işleme ve namlu raybalama işlemleri için üstün performans verir. Takım dizaynında bazı farklılıklar mevcuttur, fakat 3 kategorideki takımlar arasındaki ana ayırt edici faktör çeşitli takımların kullanım şeklidir. Shecut hassas raybaları son derece düz, yuvarlak ve aynı zamanda çok iyi bir yüzey kalitesine sahip delik elde etmenin gerekli olduğu uygulamalar için dizayn edilmiştir.

Rayba hassas delik işleme takımları ve namlu raybalarına kıyasla daha düşük kesme hızlarında çalıştırılır. Shefcut hassas delik işleme takımları daha fazla pozisyonel hassasiyetin istenildiği yerlerde kullanılır, ve hatta ve dökümden çıkan deliklere direkt olarak salınabilir.

Shefcut namlu raybaları normal olarak burç kullanılmasını gerektirir, nispeten fazla miktarlarda paso kaldıracak uygulamalar için dizayn edilmiştir.

 
Shefcut raybaları ve hassas delik işleme takımları, dar toleranslar halinde iyi bir yüzey kalitesine sahip delikler elde etmek için dizayn edilmiş hassas kesici takımlardır. Takımlar tek kesici ve uç ve karbür kılavuz yataklardan oluşur. Kesme esnasında kılavuz yataklar, takımı rijit ve pozisyonunda tutar. Sonuç olarak 0.005 mm` ye varan toleranslarda ve 0.1 Ra kalitesinde yüzey pürüzüne sahip delikleri çok çeşitli malzemelerde mütamadiyen aynı değerlere elde etmek mümkün olmaktadır.
 

Delik geçmesinde veya işleme donanımlarında mevcut özel haller için Shefcut takımları çok çeşitli dizaynlarda imal edilebilir. Dünya çağında yüksek teknoloji pazarlarındaki müşterilere hizmet verebilmek için SHEFCUT TOOLS firması, kaliteli mühendislik firmalarından oluşan bir ağ kurmuş ve amerikan pazarına yönelik çalışmalar yapmak üzere ABD` de yerleşik COGSDILL TOOL PRODUCTS" firması ile üretim imkan ve tekniklerini birleştirmiştir.

SHEFCUT firmasının, İngiltere ve Amerika` daki tam desteğine sahip Belçika, Danimarka, Fransa, Finlandiya, Almanya, Japonya, Güney Kore, Yeni Zelanda, Norveç, Güney Amerika, İspanya, Arjantin, Brezilya, Kanada, Meksika ve Tayvan` da da temsilcilikleri vardır.

 

 

 
» Anasayfa       » Şirket Profili       » Sipariş       » İstek Formu       » Hesap Bilgileri       » Ürünlerimiz       » İletişim
RULMAK HIRDAVAT MAKiNA SAN.TiC.LTD.ŞTİ
PERÞEMBE PAZARI CADDESİ ÖMERAĞA SOKAK NO : 1  Karaköy - EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Vergi Dairesi: GALATA   Vergi No: 7350032684
Tel   : (+90) 212 254 87 95 - (+90) 212 235 94 63
Fax  : (+90) 212 254 87 95 
E-posta: info@rulmakhirdavat.com
© 2011-2017 RULMAK HIRDAVAT MAKÝNA | Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. Web Tasarım ve Yazılım
 
plise whatsupp